DREVODOMY Slovakia, s.r.o.

Srubové domy a chaty

Společnost DREVODOMY Slovakia, s.r.o.

Společnost DREVODOMY Slovakia, s.r.o. je prvovýroba – tradiční slovenský výrobce s vlastním výrobním závodem, mezinárodními zkušenostmi a dlouholetou tradicí vyrábí:

  • dřevěné srubové domy
  • dřevěné srubové chaty
  • montované domy
  • dřevostavby na míru
  • renovace a rekonstrukce
  • garáže
  • krovy
  • střechy

Top projekty

Galéria

Podívejte se na stavby, které jsme realizovali v naší galerii.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Proč se rozhodnout pro DREVODOMY Slovakia?

KVALITNÍ PROVEDENÍ:

Kvalitu používaných materiálů a výrobků. Cit pro detail a řemeslný fortel Sami posoudíte při obhlídce zrealizovaných staveb.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP:

Ať už si vyberete z naší standardní nabídky, oslovil Vás jiný projekt. Nebo máte vlastní představu o své stavbě? Poradíme Vám. Stavbu společně navrhneme.

PROJEKTOVÁNÍ:

Zajistíme vypracování projektové dokumentace v rozsahu potřebném pro vydání stavebního povolení.

VÝROBA:

Stavbu vyrobíme a řádně do doby expedice uskladníme v našem závodě.

DOPRAVA A MONTÁŹ:

V dohodnutém termínu stavbu vyexpedujeme a profesionálně smontujeme.

PŘEDÁNÍ STAVBY:

Po řádném ukončení montáže stavbu předáme se všemi náležitostmi pro úspěšnou kolaudaci.

Ján Petráš
Ján Petráš
2020-01-22
Firmu Drevodomyslovakia sme s priteľkou oslovili na základe odporúčania známeho a nebanujeme. Komunikácia s p. Pukalíkom bola vždy na profesionálnej úrovni, sľúbené termíny dodávok a montáže boli vždy dodržané, práce prevedené "pánmi majstrami" vo svojom remesle na výbornú. Postavili nám nádherný domček, za čo im ďakujeme. Firmu môžem len odporučiť a išiel by som do spolupráce s ňou znova.
Peter Ďurana
Peter Ďurana
2020-01-15
S realizáciou stavby nášho domu sme boli spokojný. Kvalita práce je na vysokej úrovni. Prípadné zmeny v priebehu realizácie taktiež neboli problém. Na všetkom sa dalo dohodnúť. Prístup k zákazníkovy nadštandartný. Firmu doporučujem.
Karol Dubnicky
Karol Dubnicky
2017-09-25
Pre náš drevodom sme našli krásny pozemok na konci dedinky pod lesom. A tam nám šikovní chlapci z Kysúc postavili náš vysnívaný domček a po šiestich mesiacoch od výkopu sme sa nasťahovali. Úprava projektu podľa našich predstáv- žiadny problém. Komunikácia pri stavbe- žiadny problém. Dodržanie dohôd- príkladné. Po 3 rokoch bývania si to stále naplno užívame.
Martin Belis
Martin Belis
2017-09-20
Drevodomy Slovakia nám postavili krásnu chalúpku, ktorú naše deti zbožňujú, ktorá je ekologicky nenáročná na materiál a dýcha čistotou a prirodzenou klímou. Sme nadmieru spokojný aj vďaka kvalite, cene a v dnešnej dobe aj ľudskosti, ktorú firma prejavila pri realizácii našej stavby. Určite je to odborník vo svojom obore na trhu a nestavajú len pre peniaze, ale pre Vás našité na mieru.
Veronika Ščuryová
Veronika Ščuryová
2017-09-10
Ďakujeme firme Drevodomy Slovakia za realizáciu nášho domu. Po celú dobu výborná komunikácia či už s pánom Pukalíkom ale aj so samotnými montážnikmi. Vždy ochotne vyhoveli našim predstavám.
Vladimir Macko
Vladimir Macko
2017-09-07
Našu školičku postavila firma DREVODOMY Slovakia, s.r.o. Ďakujeme za výbornú komunikáciu, kvalitnú a rýchlu realizáciu stavby a primeranú cenu. Sme nadmieru spokojní s výsledkom i procesom realizácie. Čo bolo pre nás v dnešnej dobe veľmi potešujúce je, že sme od cenovej ponuky až po odovzdanie stavby komunikovali s tým istým človekom, v našom prípade pánom Pukalíkom. Mal prehľad o tom čo sa deje a keď bolo treba ochotne poradil a pružne reagoval na vzniknuté požiadavky. Ďakujeme veľmi pekne. Vladimír Macko za Greenwill. o.z.
juraj polkorab
juraj polkorab
2017-09-07
Firma Drevodomy Slovakia nam pomohla k nasmu byvaniu, splnili nam sny. Spolupraca, realizacia, komunikacia bola v kazdom bode vyborna, ustretova, a sme im za ich vykonanu pracu velmi vdacny, mozeme z manzelkou len odporucit. pripadny zaujemcovia , ak.je zaujem kludne pridte pozriet nas domcek, to je najmenej , ako sa mozeme odvdacit p Pukalikovi a celej firme Drevodomy Slovakia Juraj a Lenka
Peter Solnicka
Peter Solnicka
2017-08-31
Chcem poďakovať firme Drevodomy Slovakia za výborne odvedenú prácu. Stretol som naozaj šikovných ľudí od majiteľov až po chlapov ktorý vyrábali a montovali náš domček.