DREVODOMY Slovakia, s.r.o.

Slide Background

Drevené zrubové chaty

Build & Design

Montované domy

Slide

Drevostavby na mieru

Slide

Renovácie a rekonštrukcie

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Zrubové domy a chaty

Montované domy

Drevené rámové montované domy sú tradičným konštrukčným systémom v Severnej Amerike a Škandinávii, kde sa týmto spôsobom stavia viac než 80% všetkých rodinných domov. Taktiež v niektorých iných európskych krajinách, rastie podiel drevených rámových domov v bytovej výstavbe. Dôvody, pre ktoré sú drevené rámové domy významnou alternatívou výstavby (rodinných) domov, sú rýchla a suchá montáž, dobré tepelno – izolačné vlastnosti a mnohostrannosť architektonických možností.

Ak chcete bývať v drevostavbe a nevyhovuje Vám zrubové prevedenie, ponúkame Vám montované drevostavby s fasádou podľa Vášho výberu (farebná omietka, drevený obklad). Každý dom vieme prispôsobiť špecifickým potrebám a predstavám zákazníka, tak aby sa v nej cítil čo najlepšie. Vieme navrhnúť a vyrobiť drevostavbu aj na základe Vami navrhnutých rozmerov a iných technických parametrov.

Vyberte si aj z ponuky Zrubových domov

Okrem drevených rámových domov Vám ponúkame aj zrubové domy v podobe montovaných konštrukcií. Vyberte si z našej ponuky a užite si krásu a tradičný šarm dreva v modernom prevedení.

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Montovaný dom je typ domu, ktorý sa skladá z predvyrábaných dielov, ktoré sa montujú na mieste stavby. Drevené rámové montované domy sú tradičným konštrukčným systémom v Severnej Amerike a Škandinávii, kde sa týmto spôsobom stavia viac než 80% všetkých rodinných domov.

Áno. Okrem drevených rámových domov Vám ponúkame aj zrubové domy v podobe montovaných konštrukcií.

Galéria

Pozrite si stavby, ktoré sme realizovali v našej galérii.